Diamenty Miesięcznika Forbes

Po rocznej przerwie, nasza firma znalazła się ponownie wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” edycja 2023. „Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Na listę diamentów trafiają marki oceniane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. W tej metodzie brane są pod uwagę takie kluczowe kryteria jak wyniki finansowe (w tym przypadku za lata 2017-2021), wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych. Wszystko to decyduje o tym, że firma jest godna zaufania i doskonale radzi sobie w każdych warunkach, odpowiadając na potrzeby swoich klientów.

Dziękujemy naszym Pracownikom i Klientom! To właśnie dzięki Wam znaleźliśmy się w gronie Diamentów.


Wielki Modernizator 2022

Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Wielki Modernizator 2022 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Spośród 96 881 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w styczniu 2023 r. zbadał Instytut, tytuł Wielki Modernizator 2022 uzyskało 7059 firm i instytucji. Analiza została przeprowadzona na podstawie danych za lata 2019-2020. Tytuł Wielki Modernizator 2022 przysługuje firmom, w których amortyzacja w latach 2019-2020 była wyższa niż 2 mln zł, BBC dokonała odpisów amortyzacyjnych na kwotę 4,3 mln zł.


Diamenty Miesięcznika Forbes

Informujemy, że nasza firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021. „Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2021” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Tytuł „Diament Forbesa 2021” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.


Gazele Biznesu 2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma pierwszy raz w historii swojej działalności znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2020.

Ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm przygotowuje redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu.

Tytuł jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej firmy, wiarygodności w oczach klientów i kontrahentów, buduje prestiż marki, umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.
Nasza firma spełniła wymagane kryteria rankingu, na które składają się m.in.:

  • rozpoczęcie działalności przed 2017 rokiem i prowadzenie jej do tej pory
  • przychody ze sprzedaży w 2017 roku mieszczące w przedziale 3-200 mln złotych
  • odnotowanie wzrostów przychodów ze sprzedaży z roku na rok w ostatnich dwóch latach
  • udostępnienie do analizy wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat

Dziękujemy wszystkim Pracownikom, Współpracownikom, Partnerom i Klientom!

Menu